Aktualności

Zdobądź miliony na innowacje – aplikuj do EIC Accelerator i rozwiń swój projekt! (Szkolenie online)

Szukasz finansowania na rozwój swojego innowacyjnego projektu? EIC Accelerator to jeden z najlepszych sposobów na pozyskanie funduszy na skalowanie przełomowych technologii i produktów. Na naszym szkoleniu dowiesz się nie tylko jak skutecznie aplikować do tego programu, ale również przedstawimy wymagania oraz pokażemy jak zwiększyć szanse na uzyskanie dofinansowania.

Nasi eksperci poprowadzą Cię krok po kroku przez proces aplikacyjny od stworzenia atrakcyjnego wniosków, po przygotowanie prezentacji. Dodatkowo omówimy jak wykorzystać Seal of Excellence oraz przedstawimy sposób na sfinansowanie przygotowania aplikacji.

W czasie szkolenia pokażemy również najważniejsze kwestie związane z udziałem przedsiębiorców w Programie Horyzont Europa oraz ekosystemem wsparcia dla wnioskodawców i beneficjentów.

Dla kogo? Dla wszystkich przedstawicieli firm z sektora MŚP oraz small mid-caps (can apply for equity only)

Data: 26.02.2025
Godzina: 10:00 – 12:30
Link do wydarzenia i zapisów: https://tiny.pl/9fd92yvr

Plan szkolenia:

Wprowadzenie:

  • Informacje o Horyzoncie Europa dla przedsiębiorców
  • Ekosystem wsparcia wnioskodawców i beneficjentów

EIC Accelerator:

  • Czy dostępne są granty na proces przygotowania aplikacji?
  • EIC Pre-accelerator – nowy instrument 2025
  • Zasady wsparcia w ramach EIC Accelerator
  • Proces aplikowana na wszystkich etapach
  • Jak przygotować projekt, który wyróżni się wśród innych
  • Jak zbudować silną prezentację i pitch przed komisją
  • Seal of Excellence i co dalej?
Udział w szkoleniu jest bezpłatny,
Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt

ul. Taborowa 22
02-699 Warszawa
tel. + 48 22 651 73 87
email. sekretariat@iztech.pl

Śledź nas

Ryszard Pregiel prof. nadzw. dr hab. inż, elektronik i matematyk, habilitacja w zakresie automatyki i robotyki (Politechnika Wrocławska, 1979). Odbył kilka długoterminowych staży naukowych i zawodowych za granicą m.in. w Massachusetts Institute of Technology, Wyższej Moskiewskiej Szkole Technicznej im. Baumana, Bell Telephone Laboratories (USA) i Control Data Corporation (USA). Jest autorem i współautorem podręczników akademickich, książek i licznych artykułów naukowych. Pracę naukowo-dydaktyczną rozpoczął (1961) w Politechnice Wrocławskiej. Następnie pracował w Uniwersytecie Śląskim, Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach i Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, pełniąc szereg funkcji m.in. kierownika katedry informatyki, dziekana Wydziału Informatyki i prorektora ds. nauki.

W całym okresie swojej kariery zawodowej łączył działalność naukowo-dydaktyczną z pracą w przemyśle, m.in. pełnił funkcję dyrektora Instytutu Systemów Sterowania, naczelnego dyrektora Centrum Naukowo-Produkcyjnego Systemów Sterowania w

Katowicach, prezesa Zrzeszenia Przemysłu Automatyki i Aparatury Pomiarowej MERA w Warszawie, prezesa zarządu spółki Investel International i wiceprezesa Radomskiej Wytwórni Telekomunikacyjnej S.A. Jest autorem wielu rozwiązań konstrukcyjnych i projektów technologicznych. W latach 1985-1990 był podsekretarzem stanu w Komitecie Nauki i Postępu Technicznego odpowiedzialnym za gospodarkę Centralnym Funduszem Wspomagania Wdrożeń. Jest członkiem wielu komitetów, stowarzyszeń i redakcji naukowo-technicznych m.in. był przez dwie kadencje członkiem Komitetu Informatyki PAN, członkiem Komitetu Badań Kosmicznych PAN i prezesem Stowarzyszenia Inżynierów Telekomunikacji. Za swą działalność został odznaczony m.in. Krzyżem Oficerskim i Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Złotym Krzyżem Zasługi, Odznaką Zasłużony dla Województwa Śląskiego oraz wyróżniony szeregiem nagród, w tym międzynarodowych, i tytułem Honorowego Złotego Inżyniera.