Szukaj

Aktualności

Wizyta w siedzibie Członka Izby MDM-DRUK w Poznaniu

Prezes IZTECH – Zygmunt Krasiński odwiedził zakład produkcyjny Członka Izby – MDM Druk w Poznaniu 20 czerwca 2023 roku. MDM-Druk to jedna z najnowocześniejszych polskich drukarni produkujących opakowania z tektury litej. Stworzyła też unikalną technologię zabezpieczania wydruków przed fałszerstwem. W 2023 roku firma została wyróżniona nagrodą – Diamenty Forbesa.

Zarząd drukarni MDM-Druk nie przypadkiem lubi rozwijać nazwę firmy o zwrot Laboratorium Doskonałej Poligrafii. Sięganie po najnowsze rozwiązania technologiczne, pozwalające osiągać ponadprzeciętną jakość produktów, jest głęboko wpisane w DNA poznańskiej spółki. MDM-Druk zajmuje się szeroką produkcją poligraficzną, skupioną głównie na opakowaniach spożywczych, kosmetycznych i farmaceutycznych. Bardzo rozbudowany park maszyn najlepszych światowych producentów pozwala na kompleksową obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Źródło: https://www.forbes.pl/diamenty/wizytowki/2023/mdm-druk-dazymy-do-poligraficznej- perfekcji/v68htkd

Kontakt

ul. Taborowa 22
02-699 Warszawa
tel. + 48 22 651 73 87
email. sekretariat@iztech.pl

Śledź nas

Ryszard Pregiel prof. nadzw. dr hab. inż, elektronik i matematyk, habilitacja w zakresie automatyki i robotyki (Politechnika Wrocławska, 1979). Odbył kilka długoterminowych staży naukowych i zawodowych za granicą m.in. w Massachusetts Institute of Technology, Wyższej Moskiewskiej Szkole Technicznej im. Baumana, Bell Telephone Laboratories (USA) i Control Data Corporation (USA). Jest autorem i współautorem podręczników akademickich, książek i licznych artykułów naukowych. Pracę naukowo-dydaktyczną rozpoczął (1961) w Politechnice Wrocławskiej. Następnie pracował w Uniwersytecie Śląskim, Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach i Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, pełniąc szereg funkcji m.in. kierownika katedry informatyki, dziekana Wydziału Informatyki i prorektora ds. nauki.

W całym okresie swojej kariery zawodowej łączył działalność naukowo-dydaktyczną z pracą w przemyśle, m.in. pełnił funkcję dyrektora Instytutu Systemów Sterowania, naczelnego dyrektora Centrum Naukowo-Produkcyjnego Systemów Sterowania w

Katowicach, prezesa Zrzeszenia Przemysłu Automatyki i Aparatury Pomiarowej MERA w Warszawie, prezesa zarządu spółki Investel International i wiceprezesa Radomskiej Wytwórni Telekomunikacyjnej S.A. Jest autorem wielu rozwiązań konstrukcyjnych i projektów technologicznych. W latach 1985-1990 był podsekretarzem stanu w Komitecie Nauki i Postępu Technicznego odpowiedzialnym za gospodarkę Centralnym Funduszem Wspomagania Wdrożeń. Jest członkiem wielu komitetów, stowarzyszeń i redakcji naukowo-technicznych m.in. był przez dwie kadencje członkiem Komitetu Informatyki PAN, członkiem Komitetu Badań Kosmicznych PAN i prezesem Stowarzyszenia Inżynierów Telekomunikacji. Za swą działalność został odznaczony m.in. Krzyżem Oficerskim i Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Złotym Krzyżem Zasługi, Odznaką Zasłużony dla Województwa Śląskiego oraz wyróżniony szeregiem nagród, w tym międzynarodowych, i tytułem Honorowego Złotego Inżyniera.