Szukaj

Aktualności

IZTECH Patronem V edycji Shesnnovation Academy

Shesnnovation Academy for the startup female founders – to już 5-ta edycja!
Do 30 listopada trwa rekrutacja do półrocznego konkursu dedykowanemu rozwojowi founderek technologicznych i ich startupów.

Dlaczego warto i dlaczego ten program jest wyjątkowy, bo Shasnnovation Academy to:

  • 15 precyzyjnie wybranych warsztatów on-line dotyczących kluczowych aspektów rozwoju biznesu startupowego i świadomości biznesowej oraz przygotowujących do zaprezentowania projektu podczas finału i innych prezentacji przed inwestorkami/inwestorami
  • 2 spotkania na żywo połączone ze szkoleniami i zaawansowanym networkingiem
  • dedykowany mentoring i półroczna praca z mentorką/mentorem
  • dodatkowe dedykowane wsparcie eksperckie do każdego z projektów startupowych w zależności od specyficznych potrzeb
  • zaawansowany matchmaking, dzięki któremu poznajemy nasze startuperki z ważnymi dla rozwoju ich startupów osobami
  • 35 founderek, które w trackie programu tworzą zgranym, zintegrowaną i wspierająca się ekipę
  • finał konkursu na scenie startupowej podczas Perspektywy Women in Tech 2024 i duży zestaw nagród o wartości 20 000 zł (I miejsce), 10 000 zł (II miejsce), 8 000 zł (III miejsce)
  • po programie dołączenie do grupy alumni i dalsze korzystanie z możliwości wsparcia

Więcej informacji o programie na stronie: Shesnnovation Academy.
Shesnnovation Academy to półroczny program startupowy realizowany przez Fundację Edukacyjną Perspektywy i Citi Foundation, przy wsparciu merytorycznym Fundacji Kronenberga działającej przy Citi.

#shesnnovation #perspektywy #cityvolounteers #pathways2progres

Kontakt

ul. Taborowa 22
02-699 Warszawa
tel. + 48 22 651 73 87
email. sekretariat@iztech.pl

Śledź nas

Ryszard Pregiel prof. nadzw. dr hab. inż, elektronik i matematyk, habilitacja w zakresie automatyki i robotyki (Politechnika Wrocławska, 1979). Odbył kilka długoterminowych staży naukowych i zawodowych za granicą m.in. w Massachusetts Institute of Technology, Wyższej Moskiewskiej Szkole Technicznej im. Baumana, Bell Telephone Laboratories (USA) i Control Data Corporation (USA). Jest autorem i współautorem podręczników akademickich, książek i licznych artykułów naukowych. Pracę naukowo-dydaktyczną rozpoczął (1961) w Politechnice Wrocławskiej. Następnie pracował w Uniwersytecie Śląskim, Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach i Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, pełniąc szereg funkcji m.in. kierownika katedry informatyki, dziekana Wydziału Informatyki i prorektora ds. nauki.

W całym okresie swojej kariery zawodowej łączył działalność naukowo-dydaktyczną z pracą w przemyśle, m.in. pełnił funkcję dyrektora Instytutu Systemów Sterowania, naczelnego dyrektora Centrum Naukowo-Produkcyjnego Systemów Sterowania w

Katowicach, prezesa Zrzeszenia Przemysłu Automatyki i Aparatury Pomiarowej MERA w Warszawie, prezesa zarządu spółki Investel International i wiceprezesa Radomskiej Wytwórni Telekomunikacyjnej S.A. Jest autorem wielu rozwiązań konstrukcyjnych i projektów technologicznych. W latach 1985-1990 był podsekretarzem stanu w Komitecie Nauki i Postępu Technicznego odpowiedzialnym za gospodarkę Centralnym Funduszem Wspomagania Wdrożeń. Jest członkiem wielu komitetów, stowarzyszeń i redakcji naukowo-technicznych m.in. był przez dwie kadencje członkiem Komitetu Informatyki PAN, członkiem Komitetu Badań Kosmicznych PAN i prezesem Stowarzyszenia Inżynierów Telekomunikacji. Za swą działalność został odznaczony m.in. Krzyżem Oficerskim i Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Złotym Krzyżem Zasługi, Odznaką Zasłużony dla Województwa Śląskiego oraz wyróżniony szeregiem nagród, w tym międzynarodowych, i tytułem Honorowego Złotego Inżyniera.